lukeing forward Fan Club

Facebook 0%

0

Twitter 0.06%

1

Spotify: 0.2%

3

Youtube 1.14%

17

Deezer 0%

0

LastFM 95.5%

1,422

SoundCloud 3.08%

46

1,489 Fans

Welcome to lukeing forward fan club

We know that you are a great fan of lukeing forward. Thanks to our brand new Fan Club you will never miss any important information about this fantastic artist. You will find lukeing forward's latest news, music, exclusive videos and photos, by simply checking out this single platform. Make sure you also connect with who shares your same passion for lukeing forward!

Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward Przyznajcie się – kiedy ostatni raz zajrzeliście do fast fooda albo odgrzaliście w piekarniku mrożoną pizzę, albo wpadliście do mamy/teściowej po resztki z obiadu, bo stwierdziliście, że nie macie czasu na gotowanie, a przede wszystkim na zakupy? A nawet jeśli znaleźlibyście jakimś cudem czas na zakupy, to potem na pewno zabrakłoby Wam miejsca na przechowywanie niezużytych składników? No ile razy tak ostatnio zrobiliście? Wy nie musicie odpowiadać, ale ja muszę – ostatnio wiele razy, a w zasadzie prawie za każdym razem. W znajdowaniu wymówek jestem dobry, co w tym przypadku jest dziwne, bo w sumie lubię gotować. Na szczęście trafiła do mnie książka „5 składników” Jamie’ego Oliviera (Wydawnictwo Insignis), która ma szansę uratować taki beznadziejny przypadek jak ja.

Cała recenzja: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/24/5-skladnikow/
Przyznajcie się – kiedy ostatni raz zajrzeliście do fast fooda albo odgrzaliście w piekarniku mrożoną pizzę, albo wpadliście do mamy/teściowej po resztki z obiadu, bo stwierdziliście, że nie macie czasu na gotowanie, a przede wszystkim na zakupy? A nawet jeśli znaleźlibyście jakimś cudem czas na zakupy, to potem na pewno zabrakłoby Wam miejsca na przechowywanie niezużytych składników? No ile razy tak ostatnio zrobiliście? Wy nie musicie odpowiadać, ale ja muszę – ostatnio wiele razy, a w zasadzie prawie za każdym razem. W znajdowaniu wymówek jestem dobry, co w tym przypadku jest dziwne, bo w sumie lubię gotować. Na szczęście trafiła do mnie książka „5 składników” Jamie’ego Oliviera (Wydawnictwo Insignis), która ma szansę uratować taki beznadziejny przypadek jak ja. Cała recenzja: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/24/5-skladnikow/
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward „5 składników” Oliviera można podsumować krótko – koniec z wymówkami, czas się wziąć do roboty. Naprawdę zmotywowały mnie te przepisy i na pewno przetestuję co najmniej kilka.

Cała recenzja tutaj: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/24/5-skladnikow/

Wydawnictwo Insignis - dzięki za egzemplarz:)
„5 składników” Oliviera można podsumować krótko – koniec z wymówkami, czas się wziąć do roboty. Naprawdę zmotywowały mnie te przepisy i na pewno przetestuję co najmniej kilka. Cała recenzja tutaj: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/24/5-skladnikow/ Wydawnictwo Insignis - dzięki za egzemplarz:)
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward Kto czeka na drugi sezon Stranger Things?;) Ja niestety będę musiał wstrzymać się z oglądaniem do następnego weekendu.
Kto czeka na drugi sezon Stranger Things?;) Ja niestety będę musiał wstrzymać się z oglądaniem do następnego weekendu.
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward Żyjemy w czasach, gdy coraz mniej osób wybiera studia techniczne. We wszystkim wyręczają nas inteligentne urządzenia, aplikacje czy serwisy internetowe. Dlatego wzbudzić zainteresowanie nauką, a do tak niszową dziedziną jak fizyka teoretyczna, jest niezwykle trudno. Żeby nie odstraszyć laików, trzeba używać metafor i prostego języka. Tłumaczenie, że grawitacja jest dużo słabsza od oddziaływania elektromagnetycznego to zadanie karkołomne. Ale wystarczy przecież zaproponować prosty eksperyment – podnieść gwóźdź przy pomocy kuchennego magnesu. I nagle na własne oczy możemy obserwować, jak grawitacja uznaje wyższość oddziaływania elektromagnetycznego. Autorzy „Nie mamy pojęcia” wiedzą, jak uprościć przekaz i chwała im za to.

Cała recenzja: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/23/nie-mamy-pojecia/

Wydawnictwo Insignis - dzięki ze egzemplarz:)
Żyjemy w czasach, gdy coraz mniej osób wybiera studia techniczne. We wszystkim wyręczają nas inteligentne urządzenia, aplikacje czy serwisy internetowe. Dlatego wzbudzić zainteresowanie nauką, a do tak niszową dziedziną jak fizyka teoretyczna, jest niezwykle trudno. Żeby nie odstraszyć laików, trzeba używać metafor i prostego języka. Tłumaczenie, że grawitacja jest dużo słabsza od oddziaływania elektromagnetycznego to zadanie karkołomne. Ale wystarczy przecież zaproponować prosty eksperyment – podnieść gwóźdź przy pomocy kuchennego magnesu. I nagle na własne oczy możemy obserwować, jak grawitacja uznaje wyższość oddziaływania elektromagnetycznego. Autorzy „Nie mamy pojęcia” wiedzą, jak uprościć przekaz i chwała im za to. Cała recenzja: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/23/nie-mamy-pojecia/ Wydawnictwo Insignis - dzięki ze egzemplarz:)
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward Kilka słów na temat wydania Blu-ray (Moje Filmy na DVD i Blu-ray) filmu "Wonder Woman".

http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/22/wonder-woman/
Kilka słów na temat wydania Blu-ray (Moje Filmy na DVD i Blu-ray) filmu "Wonder Woman". http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/22/wonder-woman/
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward Tematyka i tempo opowieści są doprawdy szalone. Mogą kojarzyć się (także ze względu na scenerię) z ostatnim „Mad Maxem”. W sumie nic dziwnego, bo twórcy inspirowali się tym bohaterem (rzecz jasna w czasach, gdy grał go jeszcze Mel Gibson). Postapokaliptyczna energia wprost wylewa się z komiksowych paneli. Stworzyć komiks mogła tylko banda młokosów, która żadnego pomysłu nie uznawała za zbyt szalony. Młody wiek twórców był też odpowiedzialny za szczeniacki humor (ale z wysoką skutecznością żartów) i istną eksplozję detali w poszczególnych kadrach. Rysunki są czarno-białe, więc nie było szans na zamaskowanie braków kolorami. Pewna kreska i chirurgiczna precyzja pozwoliły stworzyć małe arcydziełka, generatory oczopląsu – niebezpiecznego, uzależniającego, a zarazem bardzo pożądanego.

Cała recenzja tutaj: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/21/tank-girl-1/
Tematyka i tempo opowieści są doprawdy szalone. Mogą kojarzyć się (także ze względu na scenerię) z ostatnim „Mad Maxem”. W sumie nic dziwnego, bo twórcy inspirowali się tym bohaterem (rzecz jasna w czasach, gdy grał go jeszcze Mel Gibson). Postapokaliptyczna energia wprost wylewa się z komiksowych paneli. Stworzyć komiks mogła tylko banda młokosów, która żadnego pomysłu nie uznawała za zbyt szalony. Młody wiek twórców był też odpowiedzialny za szczeniacki humor (ale z wysoką skutecznością żartów) i istną eksplozję detali w poszczególnych kadrach. Rysunki są czarno-białe, więc nie było szans na zamaskowanie braków kolorami. Pewna kreska i chirurgiczna precyzja pozwoliły stworzyć małe arcydziełka, generatory oczopląsu – niebezpiecznego, uzależniającego, a zarazem bardzo pożądanego. Cała recenzja tutaj: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/21/tank-girl-1/
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward Tank Girl jest totalnie niepoprawną krejzolką, która przemierza australijskie pustkowia w czołgu, za nim mając wszelkie konwenanse. Dodajmy do tego charakterystyczną fryzurę, niewybredny język i wysoką tolerancję – zdarza jej się prowadzać z kangurem. Istne keine grenzen. Nie myślcie, że Tank Girl będzie ratować świat – ma trochę inne priorytety. 

Cała recenzja tutaj: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/21/tank-girl-1/

Non Stop Comics - dzięki za egzemplarz:)
Tank Girl jest totalnie niepoprawną krejzolką, która przemierza australijskie pustkowia w czołgu, za nim mając wszelkie konwenanse. Dodajmy do tego charakterystyczną fryzurę, niewybredny język i wysoką tolerancję – zdarza jej się prowadzać z kangurem. Istne keine grenzen. Nie myślcie, że Tank Girl będzie ratować świat – ma trochę inne priorytety. Cała recenzja tutaj: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/21/tank-girl-1/ Non Stop Comics - dzięki za egzemplarz:)
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward Znowu zrobiło się pochmurno za oknem:( więc przypominam sesję płaszczem i szalem od Non'chalant :)

http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/17/dalej-poszalej-z-szalem/
Znowu zrobiło się pochmurno za oknem:( więc przypominam sesję płaszczem i szalem od Non'chalant :) http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/17/dalej-poszalej-z-szalem/
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward Sam Marlowe to najmocniejszy element „Czarnookiej blondynki” (Wydawnictwo Albatros). Może i warto by było ukrócić niektóre wewnętrzne monologi, ale trudno nie sympatyzować z cynicznym detektywem, który wie, że nic nie poprawia smaku drinka tak jak świeże rany na twarzy. Trzeba docenić język, jakim napisano powieść. Tu i tam jest o zdanie za dużo, ale zdecydowaniem mamy do czynienia z opowieścią noir pełną gębą.

Cała recenzja: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/19/czarnooka-blondynka/
Sam Marlowe to najmocniejszy element „Czarnookiej blondynki” (Wydawnictwo Albatros). Może i warto by było ukrócić niektóre wewnętrzne monologi, ale trudno nie sympatyzować z cynicznym detektywem, który wie, że nic nie poprawia smaku drinka tak jak świeże rany na twarzy. Trzeba docenić język, jakim napisano powieść. Tu i tam jest o zdanie za dużo, ale zdecydowaniem mamy do czynienia z opowieścią noir pełną gębą. Cała recenzja: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/19/czarnooka-blondynka/
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward Tak tylko to tu zostawię.
Tak tylko to tu zostawię.
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward Nie piję kawy, a tę książkę polecam. Dlaczego?

http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/18/kawa/
Nie piję kawy, a tę książkę polecam. Dlaczego? http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/18/kawa/
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward Kaszmirowy szal od Non'chalant w roli głównej:)

http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/17/dalej-poszalej-z-szalem/
Kaszmirowy szal od Non'chalant w roli głównej:) http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/17/dalej-poszalej-z-szalem/
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward Czy nowi "Piraci" utknęli na mieliźnie? Więcej w recenzji:

http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/15/piraci-z-karaibow-zemsta-salazara/

Moje Filmy na DVD i Blu-ray - dzięki za egzemplarz do recenzji:)
Czy nowi "Piraci" utknęli na mieliźnie? Więcej w recenzji: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/15/piraci-z-karaibow-zemsta-salazara/ Moje Filmy na DVD i Blu-ray - dzięki za egzemplarz do recenzji:)
Foto profilo lukeing forward

lukeing forward

lukeing forward Parę zdjęć wnętrzności Jamesa Bonda od Non Stop Comics

Recenzja: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/12/james-bond-warg/
Parę zdjęć wnętrzności Jamesa Bonda od Non Stop Comics Recenzja: http://lukaszwasilewski.pl/2017/10/12/james-bond-warg/